Dariusz Wołowski
W polu karnym
Powrót

niedziela, 20 grudzień 2009, 09:34 Nie obalą Laty. Zjazd PZPN na żywo

Sekretarz Kręcina, prezes Lato, dyrektor Engel w tarapatach?

Opozycja wobec prezesa PZPN Grzegorza Laty przegrała głosownie w sprawie zmiany regulaminu obrad Zjazdu. Znaczy to, że nie będzie głosowania nad odwołaniem prezesa i członków Zarządu, gdyby nie otrzymali absolutorium.

Symboliczne było głosowanie nad wyborem szefa obrad. Opozycja proponowała Jarosława Ostrowskiego z Legii Warszawa, a ludzie Laty chcieli Zdzisława Łazarczyka, szefa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Dwa razy w głosowaniu był remis, za trzecim razem wygrał Łazarczyk. Kiedy przepadł wniosek o zmianę porządku obrad stało się oczywiste, że Lato i jego ekipa przetrwają w PZPN.

Lato miał przedstawić sprawozdanie z działań swoich i zarządu, ale długo się zastanawiał, chciał, żeby przedstawiał kto inny. W końcu powiedział, że każdy delegat sprawozdanie dostał na piśmie. I zapytał czy ktoś ma uwagi? Na sali była cisza. 

9.35
. Wiem, wiem, powiecie pewnie, że trzeba mieć kłopoty z głową, by w niedzielę, od rana zawracać ludziom głowę piłkarskimi zjazdami, których tyle już było w ostatnich latach i, które nigdy niczego nie zmieniły. Jeśli nawet dziś fotel prezesa straci Grzegorz Lato, i tak opozycja nie ma kandydata mogacego budzić nadzieję. Ciekaw jestem jak próbę mrozu przetrwają ludzie z KoniecPZPN? Czy wytrwają w zapale protestu preciw temu co robi piłkarski Związek? Puste trybuny na meczu ze Słowacją, to był ich sukces, ale jednak łatwiej ludzi namówić, by gdzieś nie przyszli, niż żeby przyszli. A dziś mają przyjść na Plac Trzech Krzyży.

Za półtorej godziny Zjazd się zacznie? Czy przyniesie to co zwykle, czyli nic? Zobaczymy. Postaram się komentować go na żywo. A więc piłkarski teatr absurdu czas zacząć...

11.00 Zjazd za chwilę się zacznie. Przed Sheratonem grupa protestujących liczyła kilkanaście osób. Może 20. Przynieśli transparenty o końcu Lata, ostatniej niedzieli, ale na delegatach wrażenia nie zrobili. Wygladało to wręcz znamiennie: grupa zmarzniętych na kość fanów przed hotelem, a rujnujący polską piłkę działacze, w ciepełku, luksusie przy soczku i wodzie mineralnej, nawet protestujących nie widzą. Czy to nie jest obrazek symboliczny? 

11.15.
Przemawiał prezes Lato. Mówi, że na generalnej ocenie jego Związku zaważyła porażka Beenhakkera. Mówił o nagonce na PZPN i przemilczanych sukcesach, o tym, że będziemy szkolić młodzież razem z Niemcami. Mówi, że to PZPN poprowadził naród do Euro 2012. Prezes przyznaje, że nie jest nieomylny. Będzie się więc konsultował, nawet z kibicami, byle nie byli siewcami zamętu. I tak dalej, mówił o rodzinie piłkarskiej niesprawiedliwie ocenianej i szkalowanej w mediach. A przecież tylko zgoda buduje. Wyraził też nadzieję, że zjazd spełni swoje zadania.

11.30 Przemawia minister Giersz, zaczął o 90 latach PZPN pełnych wielkich sukcesów, wielkich osobowości. Ale zacząl też mówić krytycznie, że rok 2009 nie był rokiem oczekiwanego przełomu. Zakpił ze słów Laty mówiącego o tym, że wszystko jest cacy, tylko wyników nie ma, a wyniki zawalił zagraniczny trener. Giersz powiedział, że Euro 2012 to dla polskiej piłki nadzieja na wyjście z zapaści. PZPN musi wiedzieć jak chce ją wykorzystać. Minister mówił też zwalczaniu korupcji, chuligaństwa itd, a też większej samodzielności piłki zawodowej (czyli Ekstraklasy SA) od PZPN. Państwo zwolni kluby z podatku dochodowego jeśli te środki przeznaczą na szkolenie graczy do lat 23. Minister mówił o przełomie i czasie na zmiany. Dostał brawa od delegatów.

11.40
Padł wniosek o wykluczenie z obrad delegatów Okręgu Zachodnio-Pomorskiego, który ma nieprawomocny wyrok sądowy. Ale mecenas Wach wyjaśnił, że do czasu uprawomocnienia wyroku, mogą działać. Ktoś inny poprosił o wykluczenie Zbigniewa Grombki z KSZO Ostrowiec, który wyrok sądowy ma prawomocny.... I zaczęła się kłótnia: wykluczyć, czy nie. Wach nazwał kogoś tchórzem, potem go przeprosił.

11.50 Lato zgłosił kandydata na prowadzenie Zjazdu (Łazarczyk), opozycja zgłosiła swojego (Ostrowski). Znowu kłótnia. ”Każdy oddaje jeden głos” - przypomniał sekretarz Kręcina i dodał, żeby nie było jak w Sejmie. Wydawało się, że więcej głosów dostał kandydat opozycji, ale Kręcina ogłosił remis 48:48. Pięć minut przerwy. Ponoć jest to spór ważny, jeśli opozycja wygra, to coś może się zdarzyć. Tylko co?

12. 05 Czym skończy się to przeciąganie liny? Tyle głosów na Ostrowskiego znaczy, że opozycja jest silna i inne głosowania mogą przebiegać wbrew woli Pana Prezesa Lato.

12.10 Jeden z delegatów wściekł się na Kręcinę i powiedział mu, że to sekretarz ma słuchać delegatów, a nie odwrotnie.  A Kręcina nieźle kręci. Najpierw nie chciał głosować nad wykluczeniem działaczy z Zachodnio-Pomorskiego, a teraz mówi, że skoro nie było głosowania, to teraz głosować już nie można. Proste? Sam przestaję rozumieć o co chodzi.

12.20 Znowu remis w głosowaniu 48:48. Emocje jakby piłkarze grali o mundial.

12.25 Kolejna przerwa. W tym tempie posiedzimy tu do Wigilii. Ale jedno jest pewne, rodzina piłkarska jest znacznie bardziej podzielona niż się wydawało prezesowi. Nikt nie wie, co z tego wyjdzie. Słowo „nadzieja” jeszcze nie pada. Bo i na co? Intuicyjnie jednak człowiek trzyma kciuki za opozycją. Niby niczego ona nie gwarantuje, nawet nadziei zbyt wielkiej nie daje, ale zawsze lepiej jeśli beton się kruszy.

12.40 No to ciekawe, co tam panowie delegaci uzgodnili? Kto kogo przekonał? Głosowanie imienne? Ktoś proponuje zawieszenie obrad...Ktoś zarzucił Zarządowi, że tylko na kasie mu zależy. Nowatorsko to przebiega. Zawsze była sielanka i zgoda.

12.50 55:49 wygrał Łazarczyk, a więc opozycja jednak przegrała pierwsze głosowanie. Na wiceprzewodniczących też przeszli ludzie Laty. Chyba po chwili niepokoju, stara ekipa poczuła się mocna.

13.15 Trwa kłótnia o delegatów, o porządek obrad, o wszystko. W sumie chodzi o to, by rozliczyć Latę i jego ekipę, ta robi co może, żeby nie było to możliwe. Szef komisji rewizyjnej obiecał jednak, że jeśli nie uzyska pozytywnej oceny delegatów, sam poda się do dymisji. Czy inni zrobią to samo? Na przykład członkowie Zarządu, lub sam prezes? Na razie nic o tym nie wiadomo. Zarząd Laty ma jednak wielką opozycję.

13.30 Zbigniew Grombka z KSZO Ostrowiec wyjaśnił dlaczego wyrok sądu, który ma, jest nieszczęśliwym zrządzeniem losu. On przecież tylko chciał ratować KSZO. Dlatego jest oburzony, że ktoś chce go wykluczyć ze Zjazdu. Jego, który uratował klub od upadku po wycofaniu się nierzetelnego sponsora.

13.40. Poprawki do porządku obrad proponowane przez opozycję przepadły.  Nie będzie więc debaty nad odwołaniem Laty i ludzi z jego Zarządu. Beton wytrwał.

Komentarze

ROBAL (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 09:46
Mam niestety obawy ,że ten zjazd niczego nie zmieni..
kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 10:53
lato odejdz
kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 10:53
jest zima lato juz odeszlo zrob to samo
czysta gra (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 10:56
precz z komuną!!!
jatoja83 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 10:56
Tli się iskierka nadziei ,że opozycja rozwiąże ten ostatni bastion komunistycznego absurdu (chociaż jest to mało prawdopodobne)tylko czy po ewentualnym sukcesie jest ona w stanie zaproponowac coś normalnego ? Szczerze wątpię ... no nic gorzej już byc nie może niech próbują. Czekamy na zmiany jakiekolwiek one będą będą lepsze ...
Piotr D (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:02
Nie wiem dlaczego p.Lato został prezesem.Od początku najlepszym kandydatem był p.Zbigniew Boniek i najlepszym rozwiazaniem jest odejscie Laty i wybranie Bońka.
Piotr D (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:02
Nie wiem dlaczego p.Lato został prezesem.Od początku najlepszym kandydatem był p.Zbigniew Boniek i najlepszym rozwiazaniem jest odejscie Laty i wybranie Bońka.
bolo (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:08
Grzesiek,Ty nawet na capa się nie nadajesz!!
pedro (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:11
Lepiej zima w pazdzierniku niz Lato w PZPN ! xD
cris (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:15
lato byl dobrym graczem ,ale na szefa pzpn nie nadaje sie bo nie umi dobrze zadzic z ludzmi.
kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:15
to jest tylko iluzja zmian - o ile do jakichkolwiek dojdzie. przecież pan greń to ta sama ferajna, ten sam beton. tylko bojkot. aż do skutku.
kedor-1 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:16
Grzegorz Lato ikona Polskiej Piłki Nożnej niech nie psuje Swego wizerunku PIŁKARZA i nie robi tego czego nie potrafi.
emeryt (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:23
Panie LATO nastały mrozy pora odejść do lamusa.Pora na ZIMĘ i czy nam się podoba czy nie ona jest.Czy do Pana dociera ta prawda.Pozdrawiam z obrzydzeniem i niesmakiem
max (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:24
prosze zmiencie to zdjęcie bo na widok tych capów robi mi się niedobrze zbiera na wymioty
jaa (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:24
Jan Tomaszewski na prezesa ;D !
kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:27
lato miej honor i sam zrezygnuj ciebie nikt niechce oprócz swoich mataczy
rrrreee (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:28
Lato odejdź Boniek Przybądź!!!
działacz (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:29
Pan Lato musi odejść!!! z polskiej piłki razem z panem Engelem i reszta drużyny, na miejsce p.Laty proponuje pana TOMASZEWSKIEGO myślę ze był by to dobry prezes i człowiek zarządu tylko on potrafi powiedzieć prosto czy do kamery czy do ludzi ze polski PZPN to jest GÓWNO!!! bo tak jest i cały jego zarząd....
pablito (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:29
WON !!!!!!!!!!!
kibol (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:31
lato na bruk
(L) (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:31
LATO się skończyło... czas na WYKOPKI
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:34
zamiast zostać zapamiętany jako wybitny piłkarz pozostanie w naszych pamięciach jako nieudolny prezes
ac (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:36
ten krecina jest wyjatkowo niemedialny, powinni go nie puszczać na pierwsza linię, źle się kojarzy. Może w końcu usuną ten baton, chociaz to chyba pobożne życzenia i nic więcej
error (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:36
Lato WON z krzesła prezesa !!
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:37
dlaczego nazwisko Kręcina mówi wszystko za siebie
bocian (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:38
po ile żurek w sheratonie?
czerwiec (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:38
wynocha bo psujecie humor i świąteczny nastrój
taifoon (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:38
super pomysł - fajnie że ktoś to relacjonuje na żywo
miro (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:39
Witam.Zgadzam się że trzeba zmian w PZPN ale pokarzcie mi kilku młodych ludzi którzy poświęcą swój czas ,rodzine i czasem zdrowie bo KOCHAJĄ PIŁKE a nie liczą na KASĘ?A LEŚNE DZIATKI poza nielicznymi wyjątkami które zawsze się znajdą KOCHAJĄ PIŁKE ???
MIchał KSG (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:39
Zorganizowali sobie grube ryby wigilę i imprezę sylwestrową zasłaniając się zjazdem!! W końcu okazję trzeba było znaleźć.. żeby z bracmi się napić..
loki (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:40
nikt nie wspomniał jak lato był senatorem!i co zrobił - ano nic taki z niego prezesiuno jak by miał honor to nigdy by do tego gówna nie przylgnoł ale to polak właśnie i możesz mu pluć to powie że leje
obs (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:40
po tym co powiedzial lato widac ze jest dupk*em. Lato do domu
raf (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:40
EUZEBIUSZ SMOLAREK NA PREZESA PZPN
cris (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:41
PZPN oraz dyscyplina z tym związkiem związana do hibernacji co najmniej na 20 lat i to z daleka od polski(najgłebsza czeluść dalekiej i mrocznej północy)
Dadi (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:41
Zatrudnić fachowców a nie ormowców!!!
piotr (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:41
a czy myslicie ze jak sie zmieni prezes to będzie jadl w barze mlecznym albo reprezentacja zacznie nagle wygrywać ???NIC SIE NIE ZMIIENI
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:43
panom ze zdjęcia już podziękujemy i to na zawsze z całkowitym zakazem działalności w organizacjach publicznych te gęby nie są medialne
piotr (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:44
Kononowicz na prezesa !!!!!BONIEK JUŻ BYŁ SELEKCJONEREM I CO ????--3 DNI
xtreme (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:46
Co Wy ludzie mowicie, boniek to tez taki prostaczek wcale nie lepszy. To musi by ktos z zewnatrz - NIE KONIECZNIE PILKARZ ! NIE KONIECZNIE KTOS ZWIAZANY Z PILKA
Nasferus (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:47
Odwołanie tej bandy Łysego jest realne. Znalezienie sensownego zarządcy polskiej piłki - niestety nie. Pozdrawiam
WS (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:48
Zmienic należy cały PZPN powołując nową organizację. Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiedzialnymi winni być M.Sportu i Prezez MKOL .
ddd (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:48
dziwne pojawil sie wpis z 11.50 a jest 11.48 hehe
Marcin Szumański (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:52
będzie można mówić o małym cudzie, jeśli uda się rozgonić obecny zarząd PZPN.
A.B. (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:53
TOMASZEWSKI NA PREZESA PZPN
LATO WYNOCHA ZE STOŁKA
gdzieSprawiedliwość?! (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:53
to żałosne... ;| niech ich w koncu wywalą!!
dejnonych (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:54
A można gdzieś oglądać na żywo zjazd? Czy pozostaje tylko ta relacja?
Dip (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:56
Precz z darmozjadami !!!!!!!!!!!!
Dadi (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:56
Żadne kamery nie zostały wpuszczone.Chyba wszyscy wiedzą dlaczego:D Jak to powiedział Piechniczek,dlatego ,żeby mogli czuć się swobodnie
wasyl.34 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:57
Dlaczego tego nie ma w telewizji? Dobrze ze chociaż jest ta relacja, myśle ze wiele osób jest ciekawych jak to sie potoczy, mam nadzieje ze opozycja Ich przegłosuja trzymam kciuki!
kibic90 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:57
taaa i żeby mógł byc remis... ;]
Witold (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:58
Panowie tam jest wielka kasa, więc każdy nastepny zawsze będzie podgryzany przez nastepnych kondydatów, tu powinni kibice walczyc do końca
Dip (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:58
Chyba dla tego kamer nie ma bo koperty sa a kwoty to napewno nie gra w ciemno z polsatu
JUDEGANG (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:59
LEŚNE DZIADKI NIGDY NIE ODEJDĄ MOŻNA ZMIENIĆ PREZESA ALE TO NIC NIE DA TYLKO BOMBA NAS RATUJE
janusz (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:01
Niech łato nie powołuje się na naród,bo naród a świnie przy korycie to chyba coś innego.
Kawka (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:02
Kołtunom jak rekrutowi wszystko
kojarzy się z jednym.
Bartek barek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:02
Lato zdewaluował kase jaka zarobił w Stali Mielec wiec wykorzystujac jakas tam jeszce opularnosc w plus 50 latkach co go pamietaja chce utzrymac sie przy korycie za wszelka cene.JAk nie sejm to PZPN.Pierwsze co zrobił to przyznanie sobie i kolesiom po 50 tys miesiecznie pensji plus premie.Precz z gołodupcami komuny!!!
TL (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:02
Pan Boniek na przewodniczacego
PZPN a pan Tomaszewski na sekre-
tarza to bylo by dobrze tak mi
sie wydaje ?
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:02
problemy z liczeniem czy obawa o stołek, który już nie wytrzymuje ciężaru tych grubasów
zumi (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:03
tu nie chodzi tylko o late ale o cały zarzad PZpn!! PRZEDE WSZYTKIM ENGEL!!! KOLATOR!!!KRECINA!!!STREJLAł!!! lato to tylko figurant!!
KOmentator (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:03
Ktos tu pisze: " komunistyczny bastion " . Ale to za " komuny " polks apiłjka nożna odnosiła sukcesy !!! Niestety, w nowym ustroju, tylko czołowi działacze odnoszą sukcesy - FINANSOWE !!!
. (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:05
jakoś nie chce mi się wierzyć w ten remis
do TL (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:05
Boniek to rozumiem bo troche by pozmieniał, ma znajomości. Na tą chwilę nie widać lepszego kandydata na prezesa. Ale tomaszewski tylko krzyczeć potrafi a nie robić więc tego pana z daleka od PZPNu. Precz z KOMUNA !!!
Bartek7g (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:07
Precz Lato!!! Boniek na prezesa PZPN!!!
Bartek7g (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:08
... i nie tylko on! Cały PZPN WOOOON!!!!!!!!!!!!
Giler (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:08
Prezesa powinni wybierać kibice!!! a nie między sobą leśne dziadki.
Piotrek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:09
Narazie musimy sie pozbyc Lata.Osobiscie jestem tez za Bońkiem
BONIEK (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:11
48:48
No tak remis ... Kręcina do choćby najmniejszej wygranej opozycji nie dopuści.

LATO WYNOCHA!

Z I B I B O N I E K
NA PREZESA!
romciu1953 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:11
lato przejdzie do historii jako wielki pilkarz, ktory zepsol totalnie opinie o sobie pchajac sie do wladzy, ktora absolutnie go przerosla. lato moze podac sobie reke z Walesa!
Giler (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:11
Piłka nożna dla kibiców!!!!!!
JUDEGANG (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:14
ONI SAMI NIE ODPUSZCZA JEDYNA SZANSA TO ŻEBY ICH PREZYDENT ODWOŁAŁ
Aniol085 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:15
Złodziei juz nam starczy z sejmu,Grzesiek odejdz i nie rób ze swej legendy takiego jak oni
HADRA (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:15
POPATRZCIE JAKIE TRZY PIĘKNIE WYPAŚIONE ŚWINIE
miki77 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:17
P. Lato, odejdz pan oczywiście z całem zarządem (Kręcina, Engel, Piechniczek itp)
Bierutów 100 % WKS (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:18
koniec grzania stolkow i brania pieniedzy za darmo !!!
Realny (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:19
By zmienic cokolwiek w POLSKIM PZPN trzeba "wytruc wszystkich starych dziadow ktorzy nie chca dobrowolnie odejsc, bo PZPN pełni dla nich role balkonika geriatrycznego"!
wróżka (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:20
Boniek już był i co zrobił ????
Przecież on z tej samej beczki. Jak się PO dorwie do rządów w PZPN to wszystko sprzeda za bezcen swoim a zawodnicy będą płacili nawet za używanie WC.
kop (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:21
to juz koniec lata
PP (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:21
to przestaje byc zabawne!!!!!
paranoja (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:22
jak zwykle...
wr (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:22
spadaj lato teraz jest zima
miki77 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:22
Jeśli nie odejdą dobrowolnie, to rząd powinien cały PZPN rozp...ilć. A EURO i tak nam już nikt nie zabierze a i klubów z rozgrywek nie wykluczą (bo z jakich rozgrywek,przecież nigdzie nie grają)
ja pie...... (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:24
A moze podełac im jakiegos dobrego matematyka, żeby sie w liczeniach nie pomylili?! ;///
greg (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:24
a biznes kreci sie dalej...
tomek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:24
Super że jest relacja na blogu pana Darka. A o piłce to można dyskutowac 24/7. ;)
kura (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:24
ten zjazd nic nie zmieni:/ to jest polska:/ i dalej będziemy patrzeć się na upadającą Polską piłkę nożną!!!!!!!!!!
wr (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:25
cale pzpn won zlodzieje
ChelseaFan (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:26
Mam nadzieje ze ta komedi sie szybko skonczy i Late wywalą:P:P
mojsche (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:26
Jedyny sluszny kogo znaja wszedzie i szanuja moze poza Polska to BONIEK . Zna jezyki,ma doskonale kontakty i wie jak robic siano.
jurek z mielca (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:27
REMIS ZE WSKAZANIEMNA KRECINE HAHAHAHA PRZESTAN KRECIC PANIE KRECINA A PAN GRZEGORZ TAKI SAM PREZES JAK SENATOR HAHAHAHA
reccccc (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:27
LATO WYPIER.....!!! Jak widzę twój skorumpowany ryj to mi się śniadanie zwraca!
cracovia nowa huta (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:27
polska oragnizuje euro tylko dlatego ze ta banda z pzpn boi sie ze bysmy nie zakwalikowali.wedlug mnie jesli ten glupi usmieszek laty zniknie z histori pilki to bedzie okej. jest przeciez tylu ludzi ktorym chodzi o pilke. jestesmy zacofani pod kazdym wzgledem. poaptrzmy na ine kraje .. jest jakis system a tutaj???? pilkarze niewiedza po graja. bo i tak wieedza ze nic sie osiagnac nieda.a co sie uda ugrac to pzpn im zabiera.. wyadja piekna kase na siebie a na inwestycje w mlodych jakos nie bardzo. iii wychodzi na to ze niemcy maja polaków w kadrze.a my dostaniemy obraniaka ktorego trener przestal brac pod uwage bo gra dla polski. mamy tez rogera .probuje udawac ronaldinho ale nawet jesli sie mu uda cos dobrze zrobic to ktos inny pieprzy to zlymodbiorem pilki. w sumie czego sie dziwic skoro ostanie mecze elimnacji grali zawodnicy ktorzy siedza w w klubach na lawce. ja sie zastanaqwiam jak to jest ze wczesniej grali w repre zawodnicy z polskich klubó i mieli niezle wyniki.a teraz...z polskiejligi to chyba tylko lewandowski z lecha cos kuma reszta...sory ale niema zadnego zawdonika ktory moze grac przeciwko np brazyli.bez senu to wszytko....wyje**late i tych krecin itd.. z nimi nigdzie nie zejdziemy.
malyy (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:28
Od takiej super kasy na 2012 będą solidarni i sobie krzywdy nie dadzą zrobić tutaj chodzi o to by każdy sobie pajdę kasiory zagwarantował i się straszą ...
jarek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:29
ale cyrk :)
Andi172 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:30
Lato zabieraj swoja klike i WON z PZPN.
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:30
Jeśli nie odejdą dobrowolnie, to rząd powinien cały PZPN rozp...ilć. A EURO i tak nam już nikt nie zabierze a i klubów z rozgrywek nie wykluczą (bo z jakich rozgrywek,przecież nigdzie nie grają) Nic doadac nic ujac czy jest ktos nie zwiazany z "rodzina pilkarska"? I ma wystarczajaca wladze i jaja zeby przegonic te patalachy tych zlodzieji z zerowym pomyslem na zrobienie czegos dla Polskiej pilki? Tutaj nawet nie mozna mowic o rozwoju tylko o uwstecznianiu.
wr (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:31
ludzie ilu kibicow chodzi na mecze zalosc ja nie ogladam tego badziewia dno i jeszcze raz dno
El Nino (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:31
jak beda mieli jaja to sie postawiam inaczej grzesio poczuje sile i wiadomo co sie stanie ( w zasadzie nic nowego!!!) ale delegaci moim zdaniem dadza d.... i sie nie przeciwstawia bo poprostu sie boja... trzeba to zrozumiec ...zadko kto za nic robienie bierze tyle kasy.. proste
Golbi (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:32
Czemu wszystko zgania sie na PZPN? Czy za to ze piłakrzą sie nie chce grac jest winny PZPN, czy za to że Leo powoływał do kadry tych którzy sie nie nadaja do gry w kadrze czy za to że powołał zawodników którzy całe Euro siedzieli na ławie?
artp15 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:32
Struktury PZPN i układy wewnętrzne są tak zawiłe i skomplikowane że nawet wszyscy razem wzięci niemamy pojęcia . Trzeba nielada Herkulesa aby ten węzeł Gordyjski rozwiązać.Prezesem powinien być np. Tomaszewski lub Boniek.Niewiem tylko czy sobie poradzą z tym całym cyrkiem.
pzpn (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:33
bo biznes to www.biznesovo.pl oni maja pomysl na biznes w polskiej pilce
wróżka (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:33
Jeżeli do władzy dojdą tacy jak ci tutaj komentatorzy to żegnaj polaka piłko.
Przecież ci ludzie nie zasługują na miano kibica ze swoimi bluźnierstwami a tacy stoją za zmianami w PZPN.
Czy to młodzieżówka PO tak się zachowuje????
czesiek hydraulik (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:33
przeciez to jest skandal i nic wiecej!!
drasyr (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:34
Latę lubiałem do chwili wyboru na Prezesa PZPN. Podobnie jak było z Wałęsą, do zaakceptowania dopóki był szefem związku zawodowego
cracovia nowa huta (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:35
polska 2024 grzesio lato kolejna kadencje rzadzi pzpn... w reprezentacj polski graja. sami nigeryjczycy brazylijczycy francuzi. aaa polskie ligi|?||co z pilkarzami??? powstala jedna wielka liga liga ''okręcinowa'' okręgówki juz niema....
ssak lesny (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:36
lato do wora a wor do jeziora
Peti (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:37
Dziękujemy już panu Lato!!! Papa
eh (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:37
"kolejna przerwa" mogłaby sie juz skonczyc. w bierki grają czy co?
Mati (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:38
Głosowanie nad wyborem przewodniczącego było JAWNE, czy TAJNE?
S.O.S dla polskiej piłki (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:40
Jest ZAPIS W STATUCIE , że :
Prezes MOŻE ZREZYGNOWAĆ !!!
I TO jest winien LATO KIBICOM !
To byłby też najlepszy prezent świąteczny dla polskiej piłki. Bo KAŻDY byłby lepszy od Niego.
NAWET ,,Zibi,, czy Bielecki ...
byle nie ,,piękny Rysiu ... Czarnecki,, .
TO DZISIAJ słowa :
Szanowni Delegaci ... Robię co OBIECAŁEM ROK TEMU. NIE DAŁEM RADY zmienić wizerunku pzpn-u. Gram FAIR-PLAY I/am sorry ... POWINNY ZABRZMIEĆ z ust ,,złotoustego,, ...
a s-Kręcina - I Sekretarz Generalny , jak BREŻNIEW ! - MA ZARZUTY i niech nie ,,pieprzy,, tylko > WON tam gdzie tego krętacza miejsce !
DO WRONEK !
Carlos (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:41
Ciekawe co powiecie jak Krecina zostanie prezesem?
tomek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:42
dzisiaj o 21:00 będzie na polsat sport program Cafe Futbol!! M Borka, i R kołtonia więc sie może czegoś dowiemy o tym bagnie w PZPN!!
;d (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:42
we Wronkach tez go nie chcą
jocker (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:43
Lato. Piłkaż może i byłeś wybitny ale to nie zmienia faktu żeś komuch i nie jesteś dobrym prezesem.
Djud (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:44
Ten śmieszny zjaździk tyle zmieni ci Komisja ws afery hazardowej. Polska nierządem stoi...
jarek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:44
lato do domu jebać PZPN
czesiek hydraulik (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:45
jestem zazenowany postawa prezesa nie ma za grosz honoru!!! powinien podac sie do dymisji i tyle!!! przez rok nic kompletnie nie zrobil po za tym ze podniosl sobie pensje i swoim kolega ze zwiazku!
Boldi LECHIA GDANSK !!! (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:45
- Kilka długoterminowych umów, które ostatnio podpisaliśmy, zapewni związkowi stabilizację finansową na długie lata. To jedno z osiągnięć obecnych władz związku - zaznaczył Lato.

hahahahahahaha rzeczywiscie sukces !!!! zapewnili sobie wielka kase to jest ich sukces !!!
maro (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:45
jezeli Lato mialby choc odrobine honoru odszedl by.. takich ludzi nie mozna posadzac na takie stanowisko.... LUDZIE OBUDZCIE SIE NA TYM ZJEZDZIE I ZROBCIE COS Z TA BANDA PZPN-ENOWSKA.. bo kazdego kibica szlak trafia jak patrzy na inne ligi..
max... (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:45
a snajperów tam u was niet?
Anty-Demokrata (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:46
48:48 przerwa,wiec:
zakulisowe zagrywki jedni beda chciec przekupic drugich zeby uzyskac wiekszosc,oczywiscie jak to w demokracji chodzic bedzie o stanowiska,pieniadze nie wydawane ze swojej kieszeni tylko z kieszeni małpiego LUDU,bo przeciez do LUDU demokracja nalezy! kibice,kibole,fanatycy,salikowcy itp. beda sie podniecac jutro na forach czy sa jakies zmiany czy nie,czy dobrze zrobiono czy nie,itp. coz igrzyska sa dobre dla motlochu!
Gracjano (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:46
Czuje że dziś nadszedł koniec Lata!!!wspomnicie moje słowa!!!
Kanus (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:46
Na tym zjezdzie powinni pojawic Talibowie i podarować Lacie dwie bombki ,w końcu święta tuż tuż. HWDPZPN !!!!!!!!!
Giler- WISŁA KRAKÓW (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:47
Coś mam złe przeczucia
CZLONEK PZPN (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:48
CO WY CHCECIE OD LATO TO JEST BARDZO DOBRY PREZES DBA O POLSKA PILKE NOZNA I POLSKICH KIBICOW JESTEM ZA LATO, POWODZENIA GRZESIU!!!!!
StiflerI (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:48
Po co sie podniecać... Buraka nie zniosą buraki. A i jeszcze w decydującym momencie kogoś przekupią ... Nadal będzie tak jak jest. Pod siedzibą podczas obrad -cały czas powinni manifestować, krzyczeć kibice. Gdzie Ci ludzie z warszawy i okolic, którym zalezy na dobru polskiej piłki?!.
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:48
w "demokratycznym" kraju na zjazdach panuje komunistyczny system głosowania
tomek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:48
bardzo dobry program Cafe Futbol , Ci faceci przynajmniej myślą a nie jak to prezes PZPN tępy baran beż jaj i odwagi żeby przyznać sie do jakiegokolwiek błędu, i całą wine zrzuca la Leo!PZPN to komunistyczna klika!!
kristofde (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:48
LATO LATO JUZ PO LECIE
jarek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:48
"No to ciekawe, co tam panowie delegaci uzgodnili? Kto kogo przekonał?"chyba przekupił :P
jarek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:49
to koniec lata zima przyszła, mróz i śnieg
przema (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:50
własnie dzis o 21 bedzie ciekawy cafe futbol :))
RODZINA G.L (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:51
RODZINA JEST Z TOBA GRZEGORZ JESZCZE ROK I JESTESMY USTAWIENI POWODZENIA I WYTRWALOSCI
P.S OBIECALES PRACE MANKOWI NIE ZAPOMNIJ KUZYNKA CZESIA
hehe (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:52
nie myslalem ze tak silna jest opozycja. Nawet jesli nic nie zmieni ten zjad to jest nadzieja ze kolejny zjazd juz duzo zmieni:D bo inni zobacza dzisiaj ze wcale ten pzpn nie jest taki mocny :D
tomoo (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:52
Lato nawet z kartki nie umiesz przeczytac jak normalny czlowiek tylko jąkałeś sie cały czas
wojtek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:52
Co za analfabeta napisal ten artykol!!! Nazwisko zakonczone na "o" nigdy sie nie odmienia!!!
Tomek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:53
No to już po zawodach. Głupota rządzi dalej.
Giler- WISŁA KRAKÓW (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:53
Bardzo lubię Pana BORKA i Pana KOŁTONIA. Ci panowie wiedzą co mówią.Przedstawiają sytuacje jaka jest i nie "owijają w bawełnę" tylko mowią co myśla. BRAWO PANOWIE
kukuleczka (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:54
Cała prawda o inicjatywie koniecpzpn na

koniecpzpn.orgfree.com
art. (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:56
Lato odejdz.! wez wstydu nie rob nam.!!
dzyngur (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:58
Chociaz wygral lazarczyk dalej mam nadzieje ze obala Mr. Lato - czlowiek nie nadawal sie juz w mielcu i teraz tylko patrzy na pieniazki. Lato!!! jest zima wiec odpusc:)
adamek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:58
Moze czas i pora otworzyc nowy zwiazek pilkarski A ten sam sie rozleci
motor lublin (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:59
Myśle że ten burdel sie nie skończy tak szybko, lato i jego mafia maja swoich ludzi którzy nie dadzą mu tak szybko przestać działać, jak by był mądry sam by zauważył Lato że nie daje sobie rady i by zrezygnował, i tak juz dużo zarobili na PZPN przez te kilka miesięcy i zmian nie widać, nawet można powiedzieć jest jeszcze gorzej
niebieskie_oko (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 12:59
Zabierzcie go dla jego własnego dobra.
Adrian (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:00
Czyli będzie wycieczka do Tajlandii...
piok (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:00
tak najpierw było 48:48 a teraz nagle 55:49, urodzili się czy co?

a Lato niech pójdzie się angielskiego pouczyć bo znowu będzie for tu for
karol (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:01
Wojtek ty się naucz pisać a potem kogoś obrażaj jak się idioto pisze artykuł czy "artykol"
Giler- WISŁA KRAKÓW (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:01
Bojkotować wszystkie ligi w Polsce.
motor lublin (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:01
może w wigilie Prezes Lato zmądrzeje i przemówi ludzkim głosem>>??
JAJO (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:01
A jak to mozliwe ze pierwsze 2 glosowania 48-48 a ostatnie 55-49!!! POKLONOWALI SIE??????
fredzio.mf (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:01
Głosowanie 1) 48+48=96 głosów
Głosowanie 2) 55+49=104 głosy
Kogo oni tam ściągnęli woźnych? Dlaczego jest inna liczba w obu głosowaniach.
Bulwa (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:01
na jasny ch*j człowieka trafia jak widzi się akcje tego typu co dzieją się na dzisiejszym "pseudo zjeździe" :| pytam po co taki zjazd? skoro Kręcina "kręci" się jak w ruletce!!! WON z Polskiej piłki panie Lato i reszta Bandy!!!!!!!!! Oszczędźcie WSTYDU!!!!!!!!!!!!!!!!
Rafał (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:01
Ja mam pytanie. Kto liczy głosy? Czy ludzie Grzegorza Lato? Jeśli tak to żeby nie było żadnych przekrętów..
Dadi (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:03
Wcześniej było 48-48 a więc 96 głosów. Teraz jest 55:49 co daje 104 głosy.Czyli co jacyś delegaci dojechali??? Czy wzięli kogoś z ulicy,zapłacili mu żeby głosował za betonem LOL
Rafał2 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:04
A z tym drugim głosowaniem to może było tak, że w pierwszym głosowaniu parę osób sie wstrzymało i dlatego jest więcej głosów w drugim?
obs (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:04
do akcji znowu musi wskoczyc caly narod i wyjeb*c tych starych parchali
ANTY BETON (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:04
precz z komuną i betonem. Dzidki wyp... z polskiego futbolu bo niszczycie wszystko co tylko można. spadówa
luk (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:05
chce mi się płakać... myślałem, że będzie ok i nie będzie przynajmniej przekrętów w głosowaniu. głupi jestem i tyle.
neck (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:06
w pierwszych głosowaniach kilka osób wstrzymało się od głosu, szkoda
Tomek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:06
To co? Dalszy bojkot repry i poszczególnych klubów? Chyba jest to nie uniknione
tosiu (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:06
To co robią leśne dziadzi i Kręcina który kręci to skandal Polska To kraj bezprawia
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:07
SKLADKA NA MUSLIMA Z ALKAIDY ON ZALATWI SZYBKO SPRAWE DO KTOREJ SA W TYM HOTELU??? JEDNO BUUUUM I MAMY ZNOWU ZIME
Kpina (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:07
SKANDAL!@!!!!!!!!!!!!
duben (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:07
pewnie i tak sie nic niezmieni bo betony po cichu cos zalatwia jak dla mnie to w pzpn powinien miec wladze gosciu od spraw ekonomicznych a nie z nazwiskiem pilkarskim
Rafał (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:07
Dzisiaj o 21 wszyscy oglądamy Cafe Futbol! Tam Romek powie pewnie parę ciekawych faktów z dzisiejszego zjazdu leśnych dziadków! Aż jestem ciekaw!
kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:08
trzeba zrobic tak jak w salwadorze rozj...ac caly ten burdel, spalic dobytek wygonic z kraju lesnych dziadkow i pozbawic obywatelstwa
Vivaldi (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:10
cztery pory roku i znowu nadejdzie LATO
sztofi09 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:11
To niczego nie zmieni.
Lato musi odejść.
Piotrek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:14
Wie ktos ilu ludzi jest na manifestacji?
antyLATO (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:14
Zmienić tego Prostaka !!!!!!!
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:15
OKOLO 20
Michalw (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:15
To tak jakby spluneli w twarz dla opinii publicznej... i mowili cos w stylu a widziecie nas nie da wyrzucic.
junior (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:15
cris (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 11:15 lato byl dobrym graczem ,ale na szefa pzpn nie nadaje sie bo nie umi dobrze zadzic z ludzmi.
Cris , z ta ortografia to ty powinienes isc do PZPNu!!!
kysiaczek1 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:19
Życzenie świąteczne mam- gdyby tak walec po tym zjeździe się przejechał. Nowi ludzie by byli i nowe nadzieje. Ten beton jest stary i zgnity ma fundament.
kibic Arka (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:19
Jeśli ta ekipa będzie rządzić nadal to ja k... spiepszam z tego kraju.od dziecka gram w piłke i nie mogę patrzeć jak banda bezmózgich wielorybów niszczy polski futbol!!!myśli tylko o swoich tłustych dupach i kontach na kajmanach!Deyna pewnie się w grobie teraz przewraca jak widzi co te k... złamasy robią z Polską piłką!!!a minister sportu niech zacznie coś k... wkońcu robić a nie tylko kasować wypłate co miesiąc!!!do roboty albo WON ze stołka!!!!!!
kibic435 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:20
ten zjazd nic nowego nie przyniesie
Zaba Rodak (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:25
Lato odejdź!!!!!!
Kaczyński na Prezesa PZPN!!!!;-);-)
maciek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:25
Bojkotujmy ligę , bo jeśli działacze popierają tych ludzi to nie wspierajmy naszych drużyn.Trudno, niech grają dla Laty bo przeciesz nie grają dla nas. Muszą byc zmiany , to wszystko to FARSA.
Gratki (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:25
Na posiedzenie wpadli "Teddy Boys" i przekazują pozdrowienia od społeczeństwa polskiego.:D
do kukuleczki (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:25
przestań wkurzać ludzi...
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:26
jak to 48:48,a teraz 55:49 sprzątaczki głosowały? znowu kręcą
motor lublin (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:26
no jak to kto liczy głosy oczywiście wszystkie pan LATO.
ruda slaska (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:27
slask sie wstydzi za BUGDIŁA!!! ziomala laty!lato,bugdol,olkowicz,piechniczek,engel wonn od piłki! wy jestescie zwyłymi wyzyskiwaczami i nie zalezy wam na piłce tylko przy mozliwosci bycia przy korycie i dojnej krowie jaka jest pzpn,z ktorego kradniecie kase,ktorej nigdzie indziej byscie nie dostali ,bo kto by tyle płacił tepym niewykształciuchą!!! mamy was dosyc i tego burdelu jaki jest w polskiej piłce!!!!LATO NI RESZTA WONN! BONIEK NA PREZESA.Nie dajmy sie i zniszczmy ta mafie złodzieji pzpn-owskich osłow!!!!!
Piotrek Unia Oświęcim (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:27
Niewiem jak wy ale ja juz powoli trace nadzieje ze bedzie dobrze w Polskiej piłce...Bo kto by nie byl prezesem to byloby podobnie
Zenek Stroupal (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:27
Nawet jak Greń pozbędzie się Laty, nic się nie zmieni. Bo to nie Lato, Piechniczek i Engel(s) są problemem, ale terenowy beton, struktury zakorzenione w głębokim PRL. PZPN musiałby ogłosić samorozwiązanie i rozwiązanie wszystkich OZPN-ów, żeby można było zbudować coś od nowa, coś co przystaje do dzisiejszych czasów. Dlatego nie rozumiem o co tyle szumu. Dzisiaj NIE zmieni się nic co wpłynęłoby pozytywnie na poziom piłki nożnej w Polsce. Listkiewicz odszedł i co? I gó... . Betonowe struktury, to jest problem...
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:27
BOJKOT LIGIIIIIIIII:)))

MOZE TAK SIE NAUCZA KUTASY JEDNE
LatoOdejdz (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:27
Prosze cie Lato odejdz i zobaczysz co moglbyz zrobic przez ten rok. Jedynymi ludzmi ktorym wierze i chy ba cala POLSKA to boniek i tomaszewski.. Lato prosze! Odejdz...
kyniu (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:27
jesteśmy chorym narodem, sra.. nam na głowy, robią co chcą i nikt nie potrafi się przeciwstawić, chyba najwyższy czas o akcje pusty stadion podczas rozgrywek, trudno będzie bo za dużo jest januszy których nie interesuje dobro polskiej piłki
Zyzoga (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:27
PZPN LATEM na białe niedźwiedzie. Ziemię odkazić,atmosferę oczyścić.Ogłosić opcję zerową.
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:28
do pana ministra sportu, który jak zwykle ma nie wiele do powiedzenia zawieście kluby reprezentacje powołać nowe władze w poszczególnych okręgach itd na ściśle określonych warunkach, a leśne dziadki niech dalej spotykają się za własne pieniądze uczestnicząc w swojej zabawie
Rafał (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:28
Coś zaczyna się dziać.... :) Już jeden do dymisji się poda jeśli dobrze pójdzie.. Ludzie Lato idźcie za ciosem! :D
ruda slaska (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:29
WSTYD NAM ZA RUDOLFA BUGDOŁA!!!CAŁY SLASK SIE WSTYDZI ZE ON wspiera late i mafie piłkarska!!!wywalmy go i reszte a my go juz nie chcemy by kierował nawet ozpn-em katowice!!!wonn siersciuchu!!!
oli (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:30
Panie Engel co już przesiąkłeś Pan zgnilizną mafijną?Spieprzaj trenować jakiegoś czwartoligowca dziadu ty.
obiektywny (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:31
Jak prezesa się zmienia to też sekretarza a ten Krecina siedzi w związku zna wszytkie brudy i "kreci" w kółko. Dla takich ludzi nie liczy się dobro pilki tylko własna pensja i interesy.
osa (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:32
ej rafał ty jestes nienormalny!!wspierasz ten burdel ktory narobił lato i reszta tych smieci!!!!!!!!!!!!
Piłka (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:32
Niech zaczną reformowac naszą Polską piłke.Poziom ekstroklasy tez duzo mówi.To jest konieczne jak Balcerowicz w latach 90.A nie patrzeć tylko na podwyżki pęsji i strzelic jakiś przekręt.
sd (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:33
a co to da? odejdzie beton i wejdzie beton wszyscy to lesne dziadki
krempy (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:34
Precz z Latą!!
zacko34 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:35
I jak zwykle tylko gadaja i gadaja niech przejda wreszcie od słów do czynów do cholery a nie pierdza w te stołki i pieniadze tylko biora
kabaret Paranienormalni (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:36
Co z betonem, co z betonem? Nie słyszałeś, wylali go. :D
kuki (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:36
Czy ktoś wie czy głosowania są jawne??
olipe (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:36
Lato odejdz, przyszła Zima.
RAFAŁ (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:36
OSA a co ja takiego napisałem? Jeśli chodzi Ci o to zdanie, że ludzie Lato idzicie za ciosem to chodziło mi, że mają się TEŻ podać do dymisji! Czytaj ze zrozumieniem!!!!!
miro (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:37
kiedy nareście zobaczymy polską piłke bez obłudy
kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:37
Lato i jego kompani z PZPN-u won starzy alkoholicy.Nic dobrego w piłce nie zrobili ty przekrety i korupcja,na ich miejsce proponuje Tomaszewski,Boniek
gl-ce (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:38
gdzie sa kibice wstyd w-wa wstyd niech Lato rozwali to do konca a na Euro bedzie lipa. Po wszystkim pzpn poda sie z pelnymi kieszeniami do dymisji(bo juz nic nie bedzie do podzialu)GDZIE KIBICE GDZIE PROTEST LIPA LIPA LIPA
simon (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:38
"Zróbmy ściepę narodową, kupmy bombę atomową"
Piotrek Unia Oświęcim (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:38
Ktoś wczesniej madrze napisal zeby budowac pzpn od samego poczatku bo nic to nie da jak sie zmienia wladze bedzie tak jak wczesniej lecz trzeba ich obalic pierwsze a to moze byc trudne...
Darius (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:39
To jest banda darmozjadów.....skopac im dupy i na zbity łeb rozgonic a najlepiej na roboty do Chin
max (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:40
Dlaczego ciagle prezesami sa takie szmaty. Jeszcze tego nie wyrzucili a juz kandydatem jest kolejna szmata - boniek
byly gangster (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:40
moze bysmy zrobili jakas zrzute i tego late "odstrzelili", moze nawet bysmy dostali jakas znizke
PREZES (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:41
WARSZAWIACY ZASUWAC POD HOTEL .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I WYNIESC DZIADKOW NA BUTACH !!!!
osa (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:41
LATO WYPAD TY TEPAKU Z BIEGŁYM ANGIELSKIM???HA HA HA I TAK NICZEGO NIE ZMIENI TYLKO SIE KASY NACHAPIE I ZOSTAWI JESZCZE WIEKSZE BAGNO!!!
DawidM (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:42
Jak tak można, już teraz wiem skąd to nazwisko Kręciny, widocznie z tym się już urodził, szkoda słów, MEDIA i SPOŁECZEŃSTWO nie dajmy im spokoju, tak dłużej być nie może by przez najbliższe lata Polska piłka rządzona była przez tych Panów którzy za NIC(dosłownie) biorą taką kasę, nawet nie potrafią się po POLSKU wysławiać, a co dopiero w innych językach, będzie wstyd na Euro jak nie wiem co :/
jedrek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:43
na prezesa to tylko boniek bo jak narazie to on wyciaga brudy i nie boi sie o niczym mowic to dla polskiej pilki dobry przywodca

luk (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:43
żałuję że nie jestem w Waw-ie, poszedłbym pod ten hotelik...
gosc (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:43
kto się dopchał do koryta będzie się trzymał rękami i nogami
niestety (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:44
Lato Kręcina Piechniczek Engel Strejlau - sama patologia
LTM (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:44
do kibic: jaki Tomaszewski? przeciez to jest chorogiewka jak zawieje tak sie wypowie. Najezdzal na iti w konflikcie z kibicami Legii ale jak dostal fuche w tvn to zmienil zdanie.
anty... (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:45
prezesie - piłkarzem byłeś świtenym - człowiekiem miernotą, spaskudziłeś swoje nazwisko - warto bylo ??
Giler- WISŁA KRAKÓW (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:46
Proponuje zrobić zjazd w styczniu wszystkich kibiców i manifestacja.Teraz nie ważne jest czy ja jestem Wislakiem ty Legionistą inny Lechistą itd...
bydgoszczanin (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:47
nie...
Hamas (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:47
ktoś wie gdzie to jest i ma akurat bombe??!:/
olo (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:47
dlaczego lato ta łysa pała nie ujawni wszystkich dokumentacji? to nie jego firma tylko stowarzyszenie.Za ryj i do roboty zarobić uczciwie, jak każdy obywatel.Przepadłeś u wszystkich zrozum że nikt cie nie chce więc spadaj ty i twoi koledzy z zarządu Panie Lato.
sceptyk (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:47
Czy bedzie Lato czy Boniek albo obojetnie ktos inny to i tak nic sie nie zmieni nawet Smuda nic nie zmieni w kadrze
tancerz78 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:49
Wyniki choć nie idealne napawają optymizmem. Kończy się klepanie po plecach a opozycja zaczyna wywierać istotny wpływ na działania zarządu! :)
fty (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:49
tylko nie Ostrowski!!!
wołodyjowski (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:50
hańba panowie hańba , zaprzedano na naszych oczach Polską piłkę , hańba, do broni panowie kto Polak , raz sierpem raz młotem w czerwoną chołotę. HAŃBA nad hańbami.
kibic123 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:52
lato i obok z prawej i lewej wystarczy tego dobrego....
... (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:53
Jak zawsze w każdym zarządzie, ludzie zmienią się najwyżej stołkami nie będzie jakiegoś wielkeigo "bum" które przewróci całe PZPN do góry nogami
lol (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:53
Lato odejdz prosze Torcida Górnik
babol (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:53
spadaj lato na sosne co beszczelny facet...!!!!!!!!!!!!
tepe (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:54
Panie Darku czytam te wpisy i tak sobie mysle jaki PZPN tacy kibice.
jony (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:54
lATO byłeś legendą stałeś się szmatą
mark774 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:55
Tam wrzucic granat i wszystko rozwalic bo inaczej sie nie da ich ruszyć
kibic123 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:56
nie ma mocnych-chyba ze PUTIN
Krzysiek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:56
podpukt 5. 6 $paragrafu PZPN głosi.... Pocałujcie Lato w .....Kręcina :P
osa (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:58
taopozycja grenia to tez szmaciarze bo nie dali rady tym pzpn-owskim złodzieja!!!to co za ludzi gren sobie dobrał??-jakies sieroty jak np.jagodzinski!!!lato wonnn
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:59
Czytam wasze komentarze i rozumiem wasze oburzeenie że dalej bedzie tak samo i nic sie nie zmieni. Takie komentarze na różnych forach i tak nic nie zmienią, ponieważ za tych leśnych dziadków musimy MY kibice Z CAŁĘJ POLSKI sie zabrać. Nie ważne kto komu kibicuje dobro NASZEJ reprezentacji też spoczywa na Naszych(kibiców) barkach. Lud obalił kiedyś komunizm MY teraz musimy obalić PZPN KRECINE PIECHNICZKA ENGELA bo LATO to w ich rekach tylko marionetka, tak naprawde krecina wszystkim zarządza. Trzeba coś zrobić bo na euro 2012 beńdzie hańba i wstyd :(
Variaters (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 13:59
szkoda, że nie było tam TurboMana;)
loki (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:00
Lato miales swoj czas wiec zejc ze stolka z honorem dopuki starzy wyzeracze beda w PZPN nic sie nie zmieni ,chcemy ludzi co sie znaja na tym a nie tacy jak ty ,co ty masz pojecie o kierowanu ,sa ludzie wyksztlceni ktorych nie chcecie wpuscic na stolki :)skoda slow
lato won (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:01
TOMASZEWSKI NA PREZESA PZPN
LATO WYNOCHA ZE STOŁKA!!!!!!!
kura (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:01
PO 2000 TYŚ WEZMĄ ZA TO POSIEDZENIE,POPIJĄ,NAŻRĄ SIĘ.NA KONIEC POSTAWIĆ TAM PAŁY,ŻEBY KAŻDY W BALONIK DMUCHNĄŁ,I PROSTO DO WROCŁAWIA.POZDRAWIAM
ajko (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:01
Nie ma sie co dziwic , jaki Lato jest kazdy widzi . Poswiecil mlodosc/wyksztalcenie na pilke za PRLu , gdzie sie niedorobil , dlatego pozniej byl senatorem(ktory nigdy nie zabral glosu ani niczego). Jednak bycie senatorem daje za male zyski ,dlatego tez jak zostal prezesem odrazu zwiekszyl swoja pensje za nic nie robienie . Przeciez pzpn za pieniadze sponsorow itp oplaca sztab prawnikow,ekonomistow,managerow , ktorzy zarzadzaja wszystkim a tzw zarzad z prezesem to jak krolowa angielska tylko reprezentuje zwiazek , szkoda tylko ze z tak mizernym skutkiem. Listkiewicz moze nie byl konsekewentny ale potrafil sie w miare zachowac . A teraz mamy cholote cwiercinteligentna niestety :/
kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:02
to już po sprawie,powinni kibice zrobić wjazd na sale i ich powypier....ć,teraz już bezsensu głosowania.Polski Związek Pijących Nafte
LKS LODZ (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:03
DZIEKI ZA RELACJE DAREK LKS LODZ
tomek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:03
przydał by sie Bin Laden , on ma fajne pomysły jak coś rozpeirdolić !! Lato to komunistyczna swinia nie odejdze dopuki go ktoś nie odstrzeli!!
bubarafal (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:08
LATO MOŻE BYŁ KIEDYŚ DOBRY, ALE W PIŁKE A NIE RZĄDY W PZPN. JEST TAKI SAM JAK LISTKIEWICZ, CZYLI SKORUMPOWANY JAK CAŁY PZPN
osa (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:12
lato ty ciulu bez honoru i ambicji!!przeciwko tobie jest caly naród a taswnia dalej gnije przy korycie!!polskie zbiorowisko pedałow niezrównowazonych!!! teraz po 2 tys. i znowu zaleja te wstretne czerwone komunostyczne ryje!!!wonnn gnoje od władzy
Rafał (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:12
Po przegraniu tej pierwszej wielkiej bitwy(o przewodniczącego) opozycja regularnie przegrywa też każde kolejne głosowanie różnicą około 10 głosów. Ten zjazd jest więc już właściwie rozstrzygnięty. ;//////// ;((((((((
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:12
macie racje trzeba samemu wymienić tzw biedroneczkę na piłkę nowej generacji zakładając anty PZPN-owskie stowarzyszenie bo oni maja nas serdecznie w dupie liczy się tylko kasa dla buraków z PZPN
miki (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:15
lato piłkarzem był dobrym???? bo pił z trenerem nafte wiec nabiegał na piłke a ta szczesliwie wpadała!!a kto był jego trenerem??? no kto PIECHNICZEK alkoholik
waldek1036 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:15
Jedyna szansa ten mur obalić to olac exstra klase 1 lige i w ogóle mecze "piłki ustawianej" w naszym kraju.To trudne i bolesne lecz:"wszystko co dobre rodzi sie w bólu" Panowie olejmy "ich"
(gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:17
Po co te zjazdy wypier...cie ich i już skoro oni nie liczą się z obywatelami prawem i ustawami państwa polskiego to czemu my mamy ich traktować zgodnie z prawem buractwo na bruk nie patrząc na reakcje UEFA bo nawet Federacja piłkarska nie jest w stanie zagwarantować nam takiego bagna jak jest dotychczas a to że mogą nas zawiesić to mamy w d bo to akurat było by kozystne dla naszej piłki
Kuba (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:18
Lato zostaje:/
Ogłośmy z tego powodu 3 dni żałoby narodowej!
....... (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:19
proponowano Bin Ladena na egzekutora!
bunt (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:19
dobra okazja się umówić z wszystkimi kibicami pod siedzibą pzpn, my ich wywalimy, trzeba sprawdzić po ile chodzą taczki na allegro.Jak zrobimy dym to fifa ich powypierdala, Panie Boniek dzwoń Pan już dzisiaj do znajomych z Fifa że to już koniec a My Panu damy koronę i Berło wal w tą łysą pałe.
pavloo (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:19
niestety w PZPN jest to samo co w polskim rządzie czyli sami kłamcy i ludzie którzy chcą napachac tylko i wyłącznie swoją kieszeń a nie patrzą na cały naród, który na pewno czuł by się dumny mając reprezentacje walczącą o najwyższe trofea na arenie międzynarodowej. Lato odejdź zrób coś dla narodu na pewno dzień twojego odejścia będzie zaznaczony w kalendarzu jako święto!!
Adi(L) (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:19
Polska piłka umiera i nieuchronnie zmierza gu zagładzie z uwagii na gupę nieudolnych ludzi nia zarządzahących... SOS dla Polskiej piłki, szkoda, że nic się nie zmiani, ja juz więcej na mecz kadry się nie wybiorę...
Dibeł (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:20
Jak zwykle wygrywa trzech muszkieterów(foto.)+Darta...(Piechniczek)
rot (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:21
Jestem sporadycznym kibicem ale uważam że nadal trzeba bojkotować PZPN i ligę do skutku aż "Ci co tak kochają polska piłkę" podadzą się do dymisji. Nawet za cenę Euro bo inaczej zmian nie będzie.
kibic reprezentacji (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:23
popieram kolegów co mówią iż trzeba wziąć w swoje ręce (kibiców) tak jak komunistów obalić, pikietować pod związkiem, wejśc na sale obrad i ich wykopać przy następnych zjazdach bo nie wiem czy by to się udało jeszcze dziś...
tomek (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:23
jacy z nich muszkieterowie, banda świń i pijaków którzy walczą o kase dla siebie!!
Mona liza (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:25
Wiec mamy ciągle lata tak jak to jest w Grecji.
osa (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:26
cały gorny slask jest za buntem!!! popieramy akcje pod pzpn-em!!dajmy berło bonkowi i niech napierdala lacie po tym przpitym ryju!!! pierw wywalmy piechniczka to lato peknie bo on jest za tepy aby rzadzic smemu!!za niego rzadzi piechniczek i podejmuje decyzje ten staruch i człowiek orkiestra!!on ma 4 etaty i ciekawe jak je realizuje jedniczesnie!!!pzpn ZŁODZIEJ -JAK MY ICH NIE ZNISZCZYMY TO ONI ZNISZCZA PIŁKE I NABIJA SOBIE KASY!!!
jm (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:29
Życzę, by polscy piłkarze grali dla swoich kibiców na poziomie conajmniej równym jak brazylijczycy i nie byli zarządzani "kapitalizmem" w stylu południowo-amerykańskim.
ari (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:31
Jeśli nawet opozycja wygrałaby i odwołany zostałby obecny zarząd to na razie na wielkie zmiany bym nie liczył. Może zostałyby powycinane największe zwyrodnienia z pzpn ale drastycznej zmiany polityki jeszcze nie będzie. To pokolenie musi odejść. Dopiero wtedy zmienić się może myślenie...
kibic reprezentacji (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:31
trzeba "im" pokazać siłę kibiców i wszystkich polaków,
pikietować, beton komuny daliśmy radę złamać dalmy radę ze związkiem,.. w jedności siła..
kukułeczka (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:32
CAŁA PRAWDA O INICJATYWIE KONIECPZPN. ZOBACZ ŻE MOŻNA DZIAŁAĆ:

www.koniecpzpn.pl
nie z OZSK (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:39
Gdzie jest OZSK? Czy potrafi tylko wyzywać PZPN i zabraniać udziału w pozytywnych manifestacjach? Nie ma ich pod siedzibą więc czy zaraz będą pytać dlaczego ich nie zaproszono? "Nic o nas bez nas" PAnowie (i Panie?) To są Wasze słowa!
Prawdziwy kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:39
Na tym forum wypowiada się tylko motłoch. Zamknąć stadiony przed motłochem i bedzie taka kultura jak w Anglii
Prawdziwy kibic (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:40
Na tym forum wypowiada się tylko motłoch. Zamknąć stadiony przed motłochem i bedzie taka kultura jak w Anglii
Janusz (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:43
Tylko całkowity totalny bojkot wszelkich meczy, bez wyjątku!
Liga bez kibiców i kadra bez kibiców chyba potraficie wytrzymać pół roku bez meczu jeżeli nie to tak samo jesteście gó... warci!!!
pg (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:46
hej "prawdziwy kibic" czyim synem jesteś. Kiedyś będzie trzeba beton rozebrać, trzeba ustalić kiedy i jakim miejscu.A może podładać bomby jak przyjedzie
Platini
malyy (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:46
JEDYNE CO MOŻEMY ZROBIĆ TO ZBOJKOTOWAĆ STADIONY I WYWALIĆ TO PLUGASTWO Z PZPN PRZED 2012 INACZEJ SZKODA STRZĘPIĆ JĘZYK I TYLE.
Jarek D (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:48
Panie Grzegorzu, jest pan dla mnie facetem bez honoru. Każdy kto byłby na pana miejscu, czując jaką budzi niechęć, po prostu by odszedł. Pan trzyma się stołka wzorem największych włodarzy PRL. Proszę pana w imieniu Polskiej Piłki odpuść pan sobie.....
Kyniu (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 14:52
Niestety stał się to co przewidywałem.Beton wygrał ale narazie jedną bitwę a wojna z PZPN będzie trwać dalej
anty FARSA (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 15:02
proste stalo sie tak jak tego chcieli beton bedzie trwal, a prawdziwych kibicow nawet kluby wyruch....popierajac Late!!!! trzeba bylo sluchac cop niektorych i bojkotowac mecze w lidze trwac przy tym. No coz slomiany zapal to jedna z naszych cech, a szkoda bo gdby konsekwentnie bojkotowac mogloby byc inaczej. Dali nam Smude bysmy stonowali bojkot eh....
Rafał (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 15:07
Bojkotowac mecze ligowe i tyle!!! To delegaci klubowi utrzymali late przy władzy! Teraz niech za to płacą!!!!!!!!
karliq (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 15:08
taczka- 150 zł
bilet do Warszawy 120 zł
wywieżć Latę --BEZCENNE
marianz (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 15:12
jeszcze żreją obiad po 150zł za sztukę?
S.O.S dla polskiej piłki (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 15:29
ROK nie wyROK ... Mamy tyle czasu by dalej ,,drążyć,, ...!
W tym czasie :
1/ s-Kręcina winien wylądować na bruku /ZARZUTY ...!/
2/ PiECH~niczek PRZESTAĆ BYĆ ,,Senatorem,, /zarzut o malwersacje z ,,Oświadczeniem,, ...
3/ Serwotka ... w III lidze ...
4/ ,,klan,, Englów i Koźmińskich ... POza ,,rodziną,, ...
5/ Bugdol wrócić do pracy ... masażysty ...
... a PRezes SAM SIĘ ,,skończy,, - niech mówi, mówi, mówi jak najczęściej ...
Zaczęło się w Kongresówce skończy w lutym , w Kongresowej ...!
Za 10 LAT - na 100-u lecie BĘDZIE LEPIEJ !
tancerz78 (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 15:49
Post z nickiem "S.O.S. dla Polskiej Piłki" nie jest stanowiskiem akcji. Pozdrawiam i zapraszam na forum
maroo (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 15:55
podzielam powyższą wypowiedz Rafała, bojkotowac mecze klubowe, niech wszyscy cierpia skoro trzymaja z tym człowiekiem.... ;) epoka Laty sie konczy, a my KIBICE JĄ DOKOŃCZMY :) TO WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS, CHCIELISMY FRANCISZKA SMUDE, MAMY GO, LUDZIE.. TO KIBICE MAJA NAJWIEKSZA WŁADZE, CZYMŻE JEST PIŁKA NOŻNA BEZ KIBICÓW, BEZ NAS NIE MA SPONSORÓW BO PO CO SPONSOROWAĆ KLUB NA KTÓREGO MECZE NIKT NIE PRZYCHODZI.. TO MY MAMY NAJWIEKSZA WLADZE !!!!!!! WIEC ZROBMY TO SAMI I WYRZUCMY LATE W TAKI SPOSOB W JAKI ON KRADNIE PIENIADZE... :)
rysio (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 16:15
na ten stan jest tylko jedendno wyjśćie wystrzelać to dziadostwo
Bała Andrzej (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 16:17
Co Boniek jutro napisze!Nic nie robiąć sprzyja Lacie!Gratuluje!Gratuluje następnych wypowiedzi!
prowincjusz (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 20:04
To trzymajcie się cieplutko Polscy Kibice ...
Zimą dupy w domach grzejcie
Za rok znowu lato będzie ...
Qler (gość) niedziela, 20 grudzień 2009, 22:17
Była szansa wielka, ale niestety- skręcili jak zwykle zjazd po swojemu...
Do wszystkich tu się oburzających: teraz widzicie, że szansa jest? Tylko. że nie wystarczy z domu krytykować- trzeba działać!!! pomóżcie nam- jesteśmy takimi samymi kibicami jak Wy, tyle tylko, że wzięliśmy się za rozwalanie tego betonu! Dzisiaj byliśmy pod Sheratonem w tym mrozie i krzyczeliśmy, co o tym całym syfie sądzimy. Liczyliśmy na was... Pomóżcie nam, bo my dalej będziemy robić swoje- do skutku, aż będzie normalnie!!!
Nie dajcie się omamić- sami wiecie, kto w tej walce jest tym złym i kto ma gdzieś polską piłkę...
1.imperator (gość) poniedziałek, 21 grudzień 2009, 10:22
PZPN zawsze będzie wrogiem nr.1 kibiców i dziennikarzy, chyba że będziemy się kwalifikować na duże imprezy. Ja się nie podniecam wyborami czy w ogóle zmianami w PZPN-ie bo wiem, że to niczego nie zmieni i tylko naiwni ludzie wierzą w coś takiego. Ta instytucja nic nie może, nie wyciągnie naszego piłkarstwa z dołu. Dopóki Państwo nie zajmie się profesjonalnie sportem w tym piłką nożną to nic nie ruszy do przodu.

Polskiej piłce potrzebna jest kasa i to chyba widzą wszyscy, a póki na polskich "stadionach" królować będzie bydło to nie będzie wielu poważnych sponsorów. Bydłem powinno zająć się Nasze Państwo, nie podnosząc kary, ale egzekwując istniejące już przepisy. To samo jeśli chodzi o korupcję. Przydałyby się jakieś zwolnienia z podatków dla klubów sportowych w tym piłkarskich.

Za dużo by tu pisać, ale trzeba sprowadzić wielu specjalistów z zachodu, wielu trenerów z zagranicy, bo u Nas fachowców jest niewielu. Trzeba sprowadzić wielu klasowych piłkarzy, aby stworzyć wreszcie konkurencje w klubach. Na to trzeba kasy, PZPN takiej nie ma i nie ma większego wpływu na to czy taka kasa trafi do polskiej piłki, więc dla mnie Ci Panowie są zerem za przeproszeniem. Wszystko w rękach Naszego Państwa, które sport w tym piłkę ma w d....., sportowcy interesują Naszych przywódców tylko jeżeli mogą oni się przy ich sukcesie "ogrzać".
prowincjusz (gość) poniedziałek, 21 grudzień 2009, 10:57
Życzenia ,,nowo-roczne,, !
Przypominamy program wyborczy Grzegorza Laty

Witajcie. Tym razem mam dla Was trochę długi tekst, ale we bardzo ważny. Przedstawiam program wyborczy, dzięki któremu Grzegorz Lato doszedł do władzy. Razem z komentarzem odnośnie faktycznej realizacji poszczególnych punktów. Życzę miłej lektury ! Minął dopiero rok rządów Grzegorza Laty i ,,nowego zarządu,,. Ale niech Państwo odpowiedzą sobie na pytanie- czy po tym roku widać symptomy, że sytuacja idzie w dobrym kierunku? Czy trwają prace, mające przynieść zapowiadane efekty? A może jest tak, że po prostu nie ma woli zmian w Związku?

# Zmiana zasad zarządzania związkiem na bardziej przejrzysty, ekonomiczny i profesjonalny – to chyba nie wymaga komentarza? Związkiem dalej rządzą „zasłużeni działacze”, budżet ustalany jest wedle życzeń poszczególnych wydziałów... Wymieńmy jeszcze podpisanie umów z Nike, Sport Five, czy Zubrzyckim przez prezesa i wiceprezesa, bez konsultacji z członkami zarządu, nie mówiąc już o zaznajomieniu się z ofertami konkurencji. SportFive przejmie wszystkie prawa marketingowe Związku (czyli większość źródeł dochodów), a umowa jest dłuższa, niż kadencja prezesa- to zapisy rzadko spotykane na świecie.

# Stworzenie w PZPN przyjaznego biura dla działaczy i trenerów załatwiających sprawy w centrali - przyznawanie licencji Pro wedle własnego uznania, załatwianie pracy trenerom po znajomości. Na 20 trenerów reprezentacji, 10 jest ze Śląska. Konkursy odbywały się w gabinecie pana Piechniczka na Stadionie Śląskim.

# Powołanie profesjonalnego biura prawnego z uwzględnieniem bieżących potrzeb związków wojewódzkich - Miało być jedno, a jest ich kilka. Biuro PZPN, kancelaria mec. Wojcieszaka, kancelaria mec. Kulińskiej i inne źródła porad prawnych + ostatnio ,,Glaubicz&corp.,, przywołana głównie do zwalczania młodych, gniewnych internautów poprzez tzw. ,,biały wywiad,,! Wydatki na opinie i porady to niejednokrotnie kwoty sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych za każdą opinię. Łączne wydatki idą w setki tysięcy złotych.

# Poprawa współpracy PZPN ze związkami wojewódzkimi, spółką Ekstraklasa SA i Polską Ligą Piłkarską. Wsparcie dla realizacji celów statutowych - jak jest w praktyce to wszyscy widzą. Kontakt związków wojewódzkich z centralą jest utrudniony (chyba, że chodzi o związki bezkrytycznie popierające Latę)

# Zmiana dotychczasowego wizerunku środowiska sędziowskiego poprzez tworzenie przejrzystych zasad doboru sędziów, zasad awansów i spadków — kolejne aresztowania, kolejne zarzuty prokuratorskie, dwóch przewodniczących Kolegium Sędziów za kadencji Laty zrezygnowało ze swoich funkcji: Stępień i Stępniewski.
A ilu się ,,przewinęło,, przez Wrocław to tylko ,,Bóg wie,, ...

# Uproszczenie zasad rejestracji zawodników – obecnie funkcjonują… dwie karty zawodnicze: stara i nowa. Nie zrobiono też nic dla uproszczenia procedury badań lekarskich dla zawodników.

# Utworzenie rady "inwestorów i sponsorów" jako ciała konsultacyjnego dla zarządu PZPN - taka rada nie powstała.

# Uproszczenie systemu i zwiększenie transparentności przy procesach przyznawania licencji dla klubów – tuż przed rozpoczęciem ligi wciąż nie wiadomo było, czy ŁKS dostanie w końcu licencję, a przez to nie było wiadomo, kto w Ekstraklasie będzie grał, kiedy ruszą rozgrywki, czy odbędą się baraże- kompletny chaos spowodowany licencjami…
+ ,,zagrywka,, Widzew, ŁKS a Cracovia

# Dalsza popularyzacja futbolu poprzez wyeliminowanie zjawisk rasizmu oraz poprawę bezpieczeństwa na stadionach. — o popularyzacji futbolu przez PZPN najlepiej świadczy powstanie portalu koniecpzpn.pl i powołanie Stowarzyszenia S.O.S dla polskiej piłki w ,,akcie ostatniej nadziei,, kibiców. OZSK już ,,kupili,, jak komuna OPZZ. Zamiast działań służących promocji piłki wśród Polaków była fatalna postawa reprezentacji i obrażanie kibiców.

# Zakończenie wdrażania programu Ekstranet — system wciąż nie działa, mimo zainwestowania około 10 000 000 zł. Ten system wprowadzała firma ,,krzak,, z Łodzi, która już ogłosiła upadłość.

# Stworzenie skutecznych związkowych procedur karania za udowodnioną korupcję - zawodnicy i trenerzy z zarzutami grają i prowadzą drużyny. Związek ciągle zasłania się brakiem prawomocnych wyroków.
Najbardziej ,,popularnym słowem,, w Statucie PZPN-u jest słowo > MOŻNA !
,,Leśni,, interpretują to, że Im wszystko ... można.

# Stworzenie funduszu rozwoju piłkarstwa młodzieżowego – taki fundusz nie powstał, a jak do tej pory największym wydatkiem była 30-kartkowa broszura szkoleniowa, za którą Jerzy Engel dostał podobno 100 tys. zł. Pieniądze trafiają do wydziałów i komisji na premie, nagrody i etaty a nie tam gdzie trafiać miały.
,,Rewizor,, Hańderek nie reaguje. Za to proponuje powołanie nowej spółki do organizacji wyjazdów towarzyszy działaczy do Tajlandii, RPA, ... być może na Cypr w poszukiwaniu serwera zapewne. A firma ta niewątpliwie nazywać się będzie Hańderkowa&corp.<Turystyka dla rodziny> Spółka bez o.o.

# Wzmocnienie organizacyjne i finansowe pionu szkoleniowego &#8212; &#8222;odmłodzenie" kadry szkoleniowej, poprzez powołanie do komisji trenerów-emerytów: Talaga - 80 lat, Łazarek - 79 lat, Strejlau - 76 lat, itd. Trzeba przyznać, że na finanse członkowie wydziału szkolenia i podobnych nie mogą narzekać. Każdy członek Komisji Wysokiego Wyczynu jeździ średnio na pięć meczów Ekstraklasy i trzy mecze Młodej Ekstraklasy miesięcznie. Za tę &#8222;pracę&#8221; zarabiają po 750zł za mecz. Pytanie- jaki cel szkoleniowy wynika z tych obserwacji?
Warto, przy okazji, dodać, że Senator PiECH~niczek mający z tego tytułu darmowe przejazdy, pobierał z kasy Związku dodatkowo pieniążki za przejazdy do Warszawy ! I to niemałe.

# Warsztaty szkoleniowe dla trenerów prowadzących pracę z młodzieżą, zarówno w szkołach jak i klubach &#8211; warsztaty takie odbywają się bardzo rzadko i nie ma miejsc dla wszystkich chętnych. Więcej pieniędzy pochłaniają wyjazdy emerytowanych trenerów i działaczy na wycieczki do RPA, Pragi, Mariboru&#8230;

# Dalszy rozwój programów sponsorskich wspierających turnieje młodzieżowe - każdy związek wojewódzki do tych turniejów dokłada ogromne pieniądze, a sponsorzy wręczają medale.

# Zwiększenie przejrzystości i otwartości działań związku, poprzez informowanie opinii publicznej - wszystkie umowy są ukryte nawet przed Zarządem, budżet też jest utajniony. Jedynie przecieki dokumentów do mediów i wypowiedzi niepokornych działaczy pozwalają opinii publicznej dowiedzieć się fragmentarycznie, co się dzieje w Związku.

# Nawiązanie poprawnej współpracy związku z mediami przez utworzenie biura prasowego PZPN - Aktualnie jest czwarty rzecznik prasowy w ciągu 12 miesięcy: Strejlau, Kwiatkowski, Atlas i teraz pani Agnieszka Olejkowska. Rzeczniczka prasowa zarabia 20 tys. zł, pozostali niewiele mniej, co daje razem 65 tys. zł miesięcznie.
Sprzątaczka też ok. 4000 PLN. Ale to nie dziwne , bo sprzątać w burdelu nie jest łatwo.

# Działania na arenie międzynarodowej zmierzające do organizacji spotkań grupowych w ramach Euro 2012 dla Krakowa i Katowic - ani Kraków, ani Katowice nie otrzymały meczów tej imprezy. Za to na czele spółki Euro2012 stanęli: Grzegorz Lato jako prezes, Rudolf Bugdol i Adam Olkowicz jako wiceprzewodniczący. W komisji rewizyjnej zasiedli M. Malinowski, S. Antkowiak i Z. Łazarczyk. Czy ich aktywność na dwóch lukratywnych posadach jest równie wysoka, jak pobierane pensje?
... i tak dalej ...
ale < rok nie wyrok >
Za rok znowu wy-WALNE ...
na szczęście tego zapisu nie odważyli się ,,uwalić,,...
ps.: [źródła: ,,Program nadleśniczego,,- Strona główna portalu koniecpzpn.pl - informacje z ,,sieci,, mediów]
niektóre zdania ,,komentarza,, moje ...
DO SIEGO ROKU !
a ,,Zibi,, czeka i rozwija, rozwija, rozwija ... jak ten świstak !
Czyżby czekał na ... gotowe EURO 2012 ?
... CDN ... ? już w lutym ?
Zobacz serwisy INTERIA.PL
Zobacz wizytówkę użytkownika » dariuszwolowski.znajomi.interia.pl W polu karnym - blog Darka Wołowskiego - RSS Blog blog.interia.pl